Faworyci do wygrania Euro 2024

pilka-na-srodku-boiska

Piłkarskie Euro 2024 powoli wkracza w decydującą fazę. Aktualnie jesteśmy na etapie ćwierćfinałów. Dochodzi do momentu, w którym jeden błąd może oznaczać wypadnięcie z gry o tytuł mistrzowski. Zobaczmy, które drużyny są uznawane za faworytów do zdobycia tytułu mistrza Europy.

Kto faworytem do wygrania EURO 2024?

Mimo, że na wielki finał w Berlinie przyjdzie nam jeszcze poczekać, już teraz pewne jest jedno. Na pewno nie zobaczymy w nim obrońców tytułu, Włochów. Marsz Squadra Azzurra po obronę trofeum niespodziewanie został przerwany w 1/8 finału przez Szwajcarów. W turnieju wciąż jest jednak sporo klasowych zespołów. W gronie głównych faworytów wymieniani są rzecz jasna gospodarze turnieju – Niemcy. Analitycy bukmacherscy przewidują, że wysoko w kwestii tytułu stoją także szanse takich drużyn jak Anglia, Hiszpania czy Francja.

Która drużyna jest czarnym koniem turnieju?

Jeśli chodzi natomiast o kwestię tzw. „czarnego konia” turnieju, to najbardziej na to miano zasługują Szwajcaria i Turcja. Choć ich rywale w ćwierćfinałach są notowani wyżej, pod żadnym pozorem nie należy ich skreślać w walce o awans do najlepszej czwórki Euro 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *