Hubert Hurkacz na ATP Madryt 2024. Jak radzi sobie Polak?

tenis hubert hurkacz

Hubert Hurkacz wiązał bardzo duże nadzieje z turniejem Mutua Madrid Open. Trudno się zresztą dziwić. Po pierwsze dlatego, że wrocławianin dobrze czuje się w Hiszpanii, a po drugie dlatego, że chciał powtórzyć sukces z Madrytu z 2022 roku kiedy dotarł do ćwierćfinału. Jak poszło „Hubiemu” tym razem? O tym w dalszej części artykułu. Podsumowanie meczów… Czytaj dalej Hubert Hurkacz na ATP Madryt 2024. Jak radzi sobie Polak?

Turniej tenisa Madrid Open – kiedy, gdzie i kto zagra?

tenisista odbijający piłeczkę

Madrid Open jest zaliczany do najważniejszych turniejów w kalendarzu tenisowym. Nic dziwnego, skoro zarówno panie, jak i panowie walczą o 1000 punktów do rankingów WTA i ATP. Oczywiście polscy kibice będą trzymać kciuki za będących w ścisłej czołówce światowego tenisa Igę Świątek i Huberta Hurkacza. Kto będzie najlepszy na prestiżowym turnieju w stolicy Hiszpanii? ATP… Czytaj dalej Turniej tenisa Madrid Open – kiedy, gdzie i kto zagra?

Hubert Hurkacz odpadł w 1/8 turnieju Miami Open

tenis hubert hurkacz

Hubert Hurkacz, dziewiąty tenisista rankingu ATP, w dotychczasowej karierze zdążył nas przyzwyczaić, że mecze z jego udziałem, niezależnie od rangi turnieju, to tzw. tenisowe tasiemce. Ta reguła sprawdziła się również podczas turnieju Miami Open. Hubert Hurkacz pokonuje Aleksandra Szewczenko w 1/32 Miami Open Jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku w 1/32 finału z Kazachem Aleksandrem Szewczenką zdecydowanym… Czytaj dalej Hubert Hurkacz odpadł w 1/8 turnieju Miami Open