Półfinały Ligi Mistrzów. Kto powalczy o wielki finał?

grafika liga mistrzów

Zakończone w środę ćwierćfinały LM na długo pozostaną w pamięci kibiców. Gwiazdy na boisku, widowiskowe akcje i aż 32 gole stały się wizytówką tej fazy rozgrywek. Końcowa stacja z napisem „Wembley” jest już coraz bliżej. Sprawdźmy, kto będzie miał szanse zawalczyć o najbardziej prestiżowe klubowe trofeum w europejskiej piłce nożnej.

Kto zagra w półfinałach Ligi Mistrzów?

Emocje po ćwierćfinałach tegorocznej piłkarskiej Ligi Mistrzów jeszcze nie opadły, ale pędzimy dalej. Przed nami półfinały. Chętnych do tego, aby zagrać 1 czerwca na Wembley w finale tych rozgrywek jest czterech – to Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, Real Madryt i Bayern Monachium. Jak wiemy, miejsca w finale są tylko dwa. O przepustkę uprawniającą do udziału w meczu o Puchar Europy zagrają Borussia z PSG i Bayern z Realem. Trzeba przyznać, że obsada tegorocznych półfinałów prezentuje się znakomicie. Kto wyjdzie z tych pojedynków zwycięsko i zagra na Wembley 1 czerwca?

Kiedy półfinały Ligi Mistrzów?

Półfinały tegorocznej edycji piłkarskiej Ligi Mistrzów zaplanowano na 30 kwietnia, 1 maja oraz 7-8 maja. Na półfinały Ligi Mistrzów typy wskazują dość mocno, że będzie świadkami wyrównanych starć, więc warto już teraz zarezerwować sobie czas, żeby móc obejrzeć te hitowe widowiska!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *